Koszyk:
0,00
Home ROBOTYKAKLOCKI › CUBROID programowanie w klasie – pakiet edukacyjny kl. 1-8 (dla 6 grup)

CUBROID programowanie w klasie – pakiet edukacyjny kl. 1-8 (dla 6 grup)

  • 11 340,00 zł z VAT
szt.

Pakiet edukacyjnych klocków konstrukcyjnych do programowania na różnych poziomach dla 6 grup, który świetnie sprawdzi się zarówno w edukacji wczesnoszkolnej jak i podczas zajęć z programowania w klasach 4-8 Szkoły Podstawowej. Cubroid to BEZPRZEWODOWY, intuicyjny zestaw KLOCKÓW do PROGRAMOWANIA i budowy robotów i innych konstrukcji opracowany zgodnie z ideą STEAM. Stworzone dla edukacji, do bezpiecznego i łatwego montażu oraz nauki kodowania na wielu poziomach trudności oraz różnych językach. Przyjazna forma klocków wzorowana jest na blokach konstrukcyjnych. Dzięki czemu Cubroid jest kompatybilny z innymi klockami dostępnymi na rynku, m.in. z LEGO®, co umożliwia ich kreatywne łączenie, a także zachęca dzieci do zabawy.

Dzięki siłownikom, czujnikom, sterowaniu i programowaniu wpisują się idealnie w koncepcję STEAM.
Zaplanuj, zbuduj, zaprogramuj, steruj!


Są proste i nowoczesne.

Zestaw zawiera 666 elementów konstrukcyjnych (klocki funkcyjne oraz konstrukcyjne) oraz ćwiczenia z programowania blokowego i Scratch. Klocki funkcyjne są bezprzewodowe (Bluetooth) i programowalne! Każdy klocek funkcyjny posiada osobny włącznik, gniazdo do ładowania oraz przycisk automatycznej pracy. Zarówno klocki funkcyjne jak i konstrukcyjne są kompatybilne z innymi klockami, w tym z LEGO®.

CUBROID programowanie w klasie – pakiet edukacyjny kl. 1-8
(dla 6 grup) spełnia wymagania programu Laboratoria Przyszłości


i może być zakupiony w ramach wyposażenia dodatkowego – łączy klocki do samodzielnej konstrukcji z akcesoriami z funkcjonalnością robota edukacyjnego programowanego na różnych poziomach i poprzez obsługę więcej niż jednego języka programowania (bloczkowy, Scratch).

Zawartość zestawu:

  • Programowalne klocki funkcyjne:
    • Główny – Master Block (6 szt.)
    • Silnik prądu stałego – DC Motor Block 360⁰ (12 szt.)
    • Wyświetlacz LED Block matryca 8x8 (64 diody) (6 szt.)
    • Dźwiękowy (6 szt.)
    • Czujnik odległości (wykrywa zbliżające się obiekty) (6 szt.)
    • Czujnik światła i dotyku (6 szt.)
  • Klocki konstrukcyjne:
    • Pyramid (36 szt.)
    • Kostka Cube (180 szt.)
    • Łącznik (300 szt.)
    • Koło (12 szt.)
    • Koło 360⁰ (12 szt.)
    • Jednostronny (36 szt.)
    • Dwustronny łączeniowy (48 szt.)
  • 3-pinowy kabel USB (6 szt.)
  • Ćwiczenia w języku polskim na trzech poziomach: "Misja! Kodowanie! Poziom 1 (4-7 lat)", "Misja! Kodowanie! Poziom 2 (8-10 lat)" i "Misja! Kodowanie! Scratch (10+)" instrukcja oraz sterowniki.
  • 6 kompletów 5 drukowanych obrazkowych kart do programowania blokowego (Poziom 1)
  • Dostęp do platformy e-learningowej

Pozwala odkrywać świat technologii i zdobywać doświadczenie w kodowaniu. Pomaga uczniom wyrazić swoją kreatywność poprzez zabawę. Klocki można łączyć w dowolne kombinacje, a kodowanie ich jest bardzo proste.

UNIKALNE CECHY CUBROID:
1. Kompatybilny z innymi klockami, w tym z LEGO® do celów kreatywnych, dzięki czemu dzieci mogą być innowacyjne bez ograniczeń
2. Zestaw bloków do programowania jest bezpieczny dla dzieci, bo nie zawiera widocznych linii lub pinów łączących.
3. Wyposażony w siłowniki i czujniki, które działają bez zewnętrznych połączeń.
4. Funkcjonuje poprzez komunikację bezprzewodową, co umożliwia użytkownikom kodowanie w wielu kombinacjach.
5. Możliwość nauki koncepcji STEM i prostego programowania dla dzieci w wieku przedszkolnym (wiek: 4+).
6. Źródło satysfakcji i radości dla dzieci, gdy z powodzeniem budują i obsługują swoje własne roboty.

  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii