Koszyk:
0,00
Home MAPY ŚCIENNE I MAGNETYCZNEMAPY DO WPINANIA › Europa Polityczno-Drogowa 142x100 cm. Mapa do wpinania

Europa Polityczno-Drogowa 142x100 cm. Mapa do wpinania

  • 905,00 zł z VAT
szt.
Szczegóły
Szerokość 142 cm
Wysokość 100 cm
Skala 1:4,3 mln
Język angielski
Wydawnictwo Maps International
Wymiar opakowania 146x104x3 cm
Opis produktu

Mapa polityczno-drogowa Europy na korku do wpinania wydawnictwa Maps International. Mapa jest oprawiona w aluminiową ramą z narożnikami z tworzywa. Możliwość zaznaczania na mapie punktów szpilkami lub chorągiewkami. Podkład do wpinania oparty na technologii wielowarstwowej ułatwiającej wpinanie i utrzymanie znaczników w odpowiednim miejscu. Produkt bardzo dobrej jakości, wykonany z należytą precyzją.

Mapa zawiera:

  • wyraźny kolorystycznie podział polityczny całej Europy, łącznie z Rosją
  • aktualną sieć dróg krajowych i autostrad wraz z numeracją
  • nazwy państw i ich stolic w językach ojczystych oraz w języku polskim
  • cieniowanie podkreślające ukształtowanie terenu
  • mapa utrzymana jest w bardzo wyrazistej i żywej kolorystyce.

Pozostałe informacje:

  • w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
  • mapa zapakowana w skrzynię drewniano - kartonową
  • gwarancja 2 lata.

Przykłady zastosowania:

  • w domu - estetyczne wykonanie i ciekawa kolorystyka może nadać charakteru każdemu wnętrzu, natomiast bogactwo informacji zawartych na mapie doskonale posłuży celom dydaktycznym
  • w biurze - mapa zawiera niezbędne informacje przydatne w branży spedycyjnej, logistycznej i transportowej.  Bez problemu pozwala na odnalezienie i wyznaczanie tras. Wpinanie chorągiewek lub innych znaczników pozwala na zaznaczanie istotnych dla danej firmy miejsc np. punktów przeładunkowych, oddziałów, fabryk produkcyjnych, kluczowych kontrahentów itp.
  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii