Koszyk:
0,00
Home JĘZYK ANGIELSKIGRY › Let’s eat in English

PRZEZNACZENIE: Gra językowa dla dzieci w wieku 4-8lat.

LICZBA GRACZY: 1 – 6 (scenariusze mogą być tak modyfikowane, że liczba uczestników może być zwiększona)

CEL GRY : LET’S EAT IN ENGLISH pomoże dziecku poznać najbardziej przydatne słówka i zwroty związane z przygotowaniem, zamawianiem i jedzeniem tego, co lubi najbardziej.

ZASADY: Gra zawiera 7 różnych propozycji zabaw, które mogą być wykorzystane zarówno przez nauczycieli na lekcjach w przedszkolu lub szkole, jak również w domowym zaciszu przez rodziców. Propozycje scenariuszy zabaw zostały zainspirowane wielokrotnie nagradzana metodą DeDOMO.

Czcionki użyte na kartonikach są przyjazne dla dyslektyków.

SKŁAD: Gra zawiera ponad 250 elementów : 160 kartoniki z obrazkami i nazwami jedzenia oraz akcesoriów kuchennych, 10 kartoników z nazwami kategorii, 70 żetonów umożliwiających punktację, materiałowy woreczek do losowania, 6 kartonikowych talerzyków, 6 plansz (Menu na jednej stronie, Mind Map na odwrocie, instrukcja.

Opakowanie zwiera dodatkowo płytę CD z Przewodnikiem Metodycznym DeDOMO “Angielski dla Rodziców” w wersji pdf oraz nagrania audio z podstawowymi słowami i zwrotami w języku angielskim. Nagrania zostały pogrupowane tematycznie np.: “w ZOO”, “uczymy się świata”, “sprzątamy”. Rozmawiaj z dzieckiem, ćwicz poprawną wymowę i ucz się bawiąc.

“Szanowni Państwo!

 Oddajemy w Państwa ręce zupełnie nowy rodzaj gry językowej. Zarówno dobór materiału językowego, jak i sposób wykorzystania go w postaci propozycji scenariuszy, inspirowany jest metodą deDOMO i centralną dla tej metody koncepcją „udomowienia” języka obcego, poprzez zakotwiczenie go w najbardziej typowych, codziennych sytuacjach, takich właśnie jak jedzenie.(…)

Scenariusze skonstruowane są dwutorowo. Z jednej strony uczą kluczowych słów i zwrotów, z drugiej pozwalają wbudować w proces ich utrwalania element „grywalizacji”, uwielbiany przez dzieci ale także coraz bardziej doceniany przez współczesną metodykę nauczania języka obcego.

Wszystkie scenariusze zostały poddane pilotażowi w wybranych przedszkolach i szkołach, uzyskując bardzo pozytywne oceny, mamy więc nadzieję, że sprawdzą się także na Państwa zajęciach.”

dr Grzegorz Śpiewak

współtwórca  metody deDOMO

  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem