Koszyk:
0,00
Home MATEMATYKA › PRZYBORY MATEMATYCZNE

Przybory matematyczne dla szkół

Matematyka to królowa nauk, która jednak nie posiada swojego pałacu, którym można by olśnić przyszłych adeptów tej pięknej sztuki. Dlatego konieczne jest, by nauczyciel był w stanie przedstawić ją nie tylko w sposób konkretny i oczywiście prawidłowy, ale także obrazowy i namacalny. W matematyce, znacznie bardziej niż w innych przedmiotach szkolnych, na hegemona wyrasta tablica. Uczniowie muszą być na nią wpatrzeni, a nauczyciel musi mieć możliwość odpowiedniego tworzenia na niej treści. Zazwyczaj będą to liczby i inne znaki wykorzystywane w matematyce, ale ogromne znaczenie ma tutaj także geometria. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wszystko, co jest potrzebne do odpowiedniego zaprezentowania matematyki uczniom.

Tablice
Żeby można było napisać coś na tablicy, potrzebne są przede wszystkim same tablice. Są to najbardziej podstawowe przybory matematyczne dla nauczycieli i dbamy o to, by były one wygodne w obsłudze oraz oferowały bardzo dobrą czytelność tego, co się na nich pojawia. Niezależnie od tego, czy mówimy tutaj o klasycznej tablicy zapisywanej przy pomocy kredy, czy będzie to nowoczesna tablica, do której potrzebne są odpowiednie pisaki. W naszej ofercie tablic szkolnych znajdują się także specjalne tablice do zawieszania przyborów geometrycznych, dzięki czemu nie tylko będzie można zaprezentować wszystkie często całkiem imponujące przyrządy, ale też łatwo z nich korzystać.

Geometria wykreślna
Podstawowe przyrządy dla nauczyciela matematyki to oczywiście przede wszystkim cyrkiel, ekierka i linijki. W naszym sklepie internetowym można je dobierać pod względem estetycznym tak, by się nam po prostu podobały i pasowały do wystroju klasy, jak i pod względem rozmiarów, ponieważ nie każdemu nauczycielowi może pasować długa i ciężka linijka lub przesadnie skomplikowany cyrkiel. Staramy się oferować nasze proste w swojej istocie produkty w wielu wersjach, dopasowanych do bardzo różnych potrzeb indywidualnych osób, które będą z nich potem korzystać w praktyce szkolnej.  

PRZYBORY MATEMATYCZNE

1 3

1 - 30 z 61

1 3

1 - 30 z 61