Koszyk:
0,00
Home › CHEMIA

Wyposażenie pracowni chemicznej

Sale szkolne bywają do siebie bardzo podobne, ale jeśli nauczycielowi naprawdę zależy aby sala prezentowała coś więcej niż tylko ławki i krzesła, potrafi ze swojej pracowni zrobić prawdziwy skarbiec wiedzy oraz ciekawych eksponatów. I co bardzo ważne, wcale nie muszą to być przedmioty naukowe tylko do oglądania. Wyjątkowo ciekawym miejscem do zaaranżowania jest pracownia chemiczna, ponieważ wyposażenie pracowni chemicznej to elementy czysto estetyczne, tablice z informacjami o różnych substancjach i procesach chemicznych, jak również modele oraz to, co uczniowie lubią najbardziej, czyli narzędzia wykorzystywane w czasie realnego wykonywania eksperymentów oraz prezentacji.


Wyposażenie statyczne

Najprostsze wyposażenie pracowni chemicznej dostępne w naszym sklepie internetowym to przede wszystkim różnego rodzaju tablice, plakaty oraz plansze, na których znajdują się informacje o charakterze ciekawostek, jak również przydatne w czasie prowadzenia zajęć pomoce naukowe. Wszystkie z nich, poza informacyjnością, są w stanie pochwalić się także znakomitymi właściwościami estetycznymi, dzięki czemu są ozdobą pracowni chemicznej oraz przyciągają uwagę uczniów. Istotnym elementem składającym się na wyposażenie pracowni chemicznej są też różnego rodzaju modele, za pomocą których można prezentować budowę atomów czy substancji chemicznych. Nie można oczywiście również zapomnieć o oprogramowaniu edukacyjnym.


Wyposażenie dynamiczne

Najwięcej frajdy uczniom przynoszą oczywiście wszelkiego rodzaju doświadczenia wykonywane na żywo przez nauczyciela oraz z udziałem samych uczniów. Nasze wyposażenie pracowni chemicznej przygotowane jest do realizacji nawet bardzo złożonych doświadczeń, chociaż podstawą naszej oferty są oczywiście proste sączki czy butelki do przechowywania odczynników. Wśród naszych produktów można odnaleźć palniki, pipety, porcelanę, a nawet specjalne digestoria, dzięki którym bardzo widowiskowe procesy chemiczne nie spowodują zabrudzenia całej sali i nie będą stanowiły żadnego zagrożenia dla sprzętów czy osób znajdujących się w pobliżu.

Pracownia chemiczna - wyposażenie

1 ... 30

1 - 30 z 895

1 ... 30

1 - 30 z 895