Koszyk:
0,00

Ludzka czaszka to jeden z największych cudów natury, co nie jest jednak łatwe do docenienia. Na co dzień jest ona bowiem ukryta od warstwami mięśni, skóry i nierzadko włosów, przez co jej tajemnice są przed nami ukryte. Przygotowane przez nasz sklep internetowy modele czaszki zapewniają możliwość poznania wraz z uczniami i studentami najdrobniejszych szczegółów czaszki oraz dokładnego przeanalizowania wszystkich jej funkcji.

Czaszka człowieka - model

Oferta czaszek w naszym sklepie internetowym jest bardzo bogata ze względu na złożoność konstrukcji, z którą mamy do czynienia. Najbardziej zaawansowane modele przeznaczone są dla studentów medycyny, którzy dzięki nim będą mogli się przygotowywać do realnego kontaktu z prawdziwymi czaszkami. Są to modele w naturalnych skalach, cechuje je przede wszystkim znakomita szczegółowość i dbałość o nawet najmniejsze detale. Zadają one kłam powszechnemu wśród studentów medycyny twierdzeniu, że dobra nauka czaszki możliwa jest tylko z prawdziwym eksponatem.

Modele czaszek do różnych zastosowań

Oprócz najdokładniejszych i najbardziej złożonych modeli istnieje także możliwość zaopatrzenia się w naszym sklepie internetowym w modele prostsze oraz takie, których podstawowym zadaniem jest zaprezentowanie funkcji czaszki lub jej współpracy z innymi elementami głowy. Dobrym przykładem jest tutaj czaszka, którą można element po elemencie rozmontować i zaprezentować, jak chroniony jest w jej wnętrzu mózg lub w jaki sposób umiejscowione są w niej struktury odpowiedzialne za wzrok lub słuch.

Wiele z naszych pozycji skupia się na rozwoju czaszki w wieku dziecięcym, niemowlęcym, a nawet embrionalnym. Proces kształtowania się czaszki odpowiada pod względem złożoności jej finalnej konstrukcji, a nawet w czasie prostych pokazów wielkie wrażenie na obserwujących może zrobić prezentacja tego, jak składa się czaszka noworodka lub gdzie znajdują się zęby stałe, zanim wypchną one zęby mleczne. W podobny sposób na naszych modelach można prezentować działanie mięśni.

CZASZKI

1 2

1 - 30 z 31

1 2

1 - 30 z 31