Koszyk:
0,00
Home › JĘZYK ANGIELSKI

Pomoce szkolne z języka angielskiego

Nauka języka to bardzo specyficzny proces, który następuje naturalnie w procesie socjalizacji dziecka. Nauka języka obcego jest w pewnym sensie procesem sztucznym, ponieważ wymaga ona od nas przestawienia się na inny mechanizm myślenia, co jest zwyczajnie nienaturalnym zachowaniem dziecka. Dlatego przygotowaliśmy ciekawe pomoce szkolne z języka angielskiego, dzięki którym nauka języka angielskiego nie będzie już czymś dziwnym i wymuszonym, a stanie się naturalnym elementem komunikacji, dzięki czemu rozwój umiejętności będzie przychodził zupełnie naturalnie.

Proste gry i zabawy pomagające w nauce angielskiego

Nauka jest najskuteczniejsza wtedy, kiedy staje się elementem normalnym, czyli czymś, co po prostu robimy przy okazji. Tak samo, jak w przypadku normalnej komunikacji. Dlatego nasze pomoce szkolne z angielskiego mają w dużej mierze charakter gier i zabaw, przy podejmowaniu których potrzebna jest podstawowa, a czasem odrobinę bardziej zaawansowana wiedza z języka angielskiego. Tego typu gry i zabawy są w stanie uczyć najprostszych słówek, ale są w stanie też zaoferować wiedzę z zakresu gramatyki czy odmiany słów.

Za najważniejszą funkcję naszych pomocy naukowych do nauki języka angielskiego uznajemy mechanizmy wzmacniające i poniekąd wymuszające interakcje. Dzieci będą uczyć się języka angielskiego w sposób zupełnie naturalny, nie wiedząc nawet, że się go uczą, kiedy swoje dotychczasowe i nowe umiejętności będą od razu wykorzystywać w praktyce, najlepiej między sobą. Dlatego uzupełnieniem wszelkiej maści tablic informacyjnych czy metod notowania wiedzy są gry i zabawy oparte o komunikację właśnie. Są to zarówno rozwiązania tradycyjne mogące opierać się na kartach i długopisach, dobieranych karteczkach i innych klasycznych formach, jak również nowoczesne rozwiązania multimedialne. Zawsze wyposażone w ciekawą formę graficzną, nasze pomoce szkolne z języka angielskiego sprawiają, że dzieci zdecydowanie chętniej uczą się języka i nie uznają tego procesu za nudne wymagania rodziców oraz nauczycieli.

JĘZYK ANGIELSKI

1 ... 12

1 - 30 z 343

1 ... 12

1 - 30 z 343