Koszyk:
0,00

Możliwość zobaczenia świata w powiększeniu była gigantycznym przełomem w historii całej nauki. Rewolucja była tak wielka, że przez około 100 lat po wynalezieniu pierwszych naprawdę skutecznych lup i mikroskopów w XVIII wieku, podstawowym sposobem prowadzenia działalności naukowej było do ogromnej części badaczy po prostu przyglądanie się kolejnym przedmiotom i obiektom w powiększeniu. Nietrudno zrozumieć, jak wielki przełom to spowodowało, ponieważ materia sama w sobie i różnego rodzaju układy czy mechanizmy, które wydawały się zawsze jednolite, nagle pokazały całemu światu swoje elementy składowe. W ten sposób możliwe było rozpoczęcie badań nad częściami składowymi każdego z poznawanych elementów, co zupełnie zmieniło postrzeganie świata. Lupy szkolne dostępne w naszym sklepie internetowym pełnią bardzo podobną funkcje, ponieważ pozwalają na przełamanie bariery pomiędzy ogółem i szczegółem.

Lupy klasowe różnych typów
W czasie zajęć szkolnych ważnym elementem nauki jest korzystanie z mikroskopów. Nie zawsze jednak potrzebne są aż tak mocne powiększenia, zwłaszcza jeśli uczniami są osoby stosunkowo młode, które poznają dopiero bardzo ogólne zasady działania różnych systemów czy zjawisk. Bardzo proste lupy mogą być wykorzystywane już nawet przez małe dzieci, które bardzo skorzystają zwłaszcza na zabawie ze specjalnymi lupami w pudełkach oraz z lupami na specjalnych stojakach, pod które można podłożyć różne rzeczy. Wszystkie tego typu przybory znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego.
Typowe lupy, jakie znajdą zastosowanie w szkołach, są stosunkowo prostymi narzędziami, ale dokładamy wszelkich starań, by zaoferować przedmioty dostosowane do wygodnego wykorzystywania w czasie zajęć praktycznych. Także takich, które odbywają się w terenie. Dlatego nasze lupy wyposażone mogą być w różnorodne akcesoria, na przykład kompas lub specjalne podświetlenie, które sprawią, że przyjemność z korzystania z nich będzie większa, a do tego łatwiej będzie dojrzeć poszukiwane szczegóły.

LUPY

1 2

1 - 30 z 50

1 2

1 - 30 z 50