Koszyk:
0,00
Home › MATEMATYKA

Pomoce dydaktyczne do matematyki w szkole podstawowej i liceum

Pomoce dydaktyczne są niezbędne w pracy każdego nauczyciela. Dzięki nim znacznie łatwiej poruszać kolejne tematy z programu i wyjaśniać uczniom skomplikowane zagadnienia w sposób przystępny. Dlatego stworzyliśmy kategorię obejmującą różnorodne pomoce matematyczne przydatne na każdym etapie nauczania.

Nowoczesne artykuły dydaktyczne stworzone są w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć zaangażowanie uczniów i wzmocnić ich chęć do nauki, a także zainteresować danym przedmiotem. Pomoce do nauki matematyki obejmują takie produkty jak: plansze naścienne prezentujące lub wyjaśniające konkretne zagadnienia matematyczne, trójwymiarowe kolorowe bryły, bryły przeźroczyste z ruchomymi osiami, liczydła, naczynia do mierzenia objętości, klasyczne przybory geometryczne i wiele innych.

Jeżeli chodzi o pomoce dydaktyczne, matematyka jest przedmiotem, którego nauka może być znacznie ciekawsza przy ich zastosowaniu. Oferujemy zarówno pomoce dla najmłodszych uczniów, jak i dla tych uczących się w liceum.

W przypadku młodszych doskonałym pomysłem mogą być specjalnie przygotowane gry wprowadzające do cudownego świata liczb. Gry Krokodyli skok! czy Kropki matematyczne pozwalają na naukę liczb, a także podstawowych działań na nich za pomocą ekscytującej zabawy.

W ofercie posiadamy także specjalnie przygotowane programy, dzięki którym można będzie np. ocenić predyspozycje matematyczne, a także zdiagnozować zaburzenia w tym zakresie. Dzięki naszym produktom każda pracownia stanie się miejscem, do którego uczniowie będą wracali z przyjemnością.

Pracownia matematyczna - wyposażenie

1 ... 23

1 - 30 z 681

1 ... 23

1 - 30 z 681