Koszyk:
0,00
Home BIOLOGIA - MEDYCYNA › MIKROSKOPY

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dużą ofertę mikroskopów. Wszystkie mikroskopy cechuje najwyższa jakość wykonania i bardzo dobra optyka. Jeśli Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie nauką, możesz wspierać jego pasję, kupując jeden z naszych  mikroskopów.

Mikroskop  nie sposób nazwać zabawką – są to kompaktowe urządzenia o średnim powiększeniu, idealne do podstawowej nauki biologii. Twoje dziecko pokocha tajemnice mikrokosmosu, które odkryje dzięki mikroskopowi. Te modele zostały skonstruowane przede wszystkim z myślą o dzieciach, aby zainteresować je światem nauki. Prawie wszystkie modele posiadają wiele przydatnych akcesoriów, które pomogą zdobyć zainteresowanie dzieci już od pierwszych minut. Jeśli chcesz kupić mikroskop dla swojego dziecka, na pewno znajdziesz go tutaj! Mikroskop to również wspaniały prezent nie tylko na urodziny czy dzień dziecka ale także jako prezent na I komunię świętą .

Oferujemy świetnej jakości mikroskopy szkolne, biologiczne i stereoskopowe oraz cyfrowe (USB), znajdujące zastosowanie w szkołach, uczelniach i laboratoriach diagnostycznych.

MIKROSKOPY SZKOLNE

1 8

1 - 30 z 239

1 8

1 - 30 z 239