Koszyk:
0,00
Home BIOLOGIA - MEDYCYNA › MODELE - BOTANIKA

Botanika może wydawać się dziedziną prostszą od zoologii, ale wcale tak nie jest. Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest też to, że zoologia jest nauką o nas samych i jesteśmy w stanie wysnuwać wiele analogii, przez co budowa organizmów jest łatwiejsza do zrozumienia, a wiele mechanizmów może być bardziej zrozumiałych dzięki ich codziennym odpowiednikom wprost z naszego życia. Dobre zrozumienie botaniki wymaga posiadania odpowiednich pomocy naukowych, bez których niejednokrotnie odpowiednie zaprezentowanie nawet prostych rzeczy może być niemożliwe.

Modele botaniczne
Oferowane w naszym sklepie internetowym modele botaniczne dostosowane są do programu nauczania w szkołach każdego szczebla, dzięki czemu stanowią idealne uzupełnienie dla każdej lekcji. Ich forma jest bardzo atrakcyjna i kolorowa, co przekłada się na duże zainteresowanie uczniów. Co bardzo istotne, modele do botaniki do szkół są przygotowane w taki sposób, by równocześnie łączyć w sobie bezbłędne prezentowanie rzeczywistych właściwości roślin oraz skuteczne przekazywanie wiedzy. Cel skutecznego przekazywania wiedzy realizowany jest chociażby poprzez możliwość składania i rozkładania modeli, a także uwypuklania wielu ich najważniejszych elementów w sposób, który kolorystycznie lub pod względem gabarytów może nie odpowiadać rzeczywistości, ale za to stanowi wyjątkowo efektywny sposób przekazywania wiedzy, zwłaszcza przy udziale komentarza nauczyciela czy wykładowcy.
Modele do botaniki dla szkół wykorzystują naturalną estetykę prezentowanych elementów w taki sposób, że oferowane w naszym sklepie internetowym przedmioty można traktować także po prostu jako dekorację sali. Warto jest z tego powodu zakupić także modele rzadziej używane, ponieważ nie będą one przez większość czasu schowane w szafach, ale będzie je można umieścić na widoku tak, by poprawiały wygląd całego pomieszczenia, zachęcały do nauki, a nawet utrwalały samą swoją obecnością zdobytą przez uczniów wiedzę.

MODELE - BOTANIKA

1 2

1 - 30 z 35

1 2

1 - 30 z 35