Koszyk:
0,00
Home CHEMIA › STATYWY LABORATORYJNE
W tej kategorii pomocy naukowych znajdują się zarówno statywy uniwersalne, jak i wyspecjalizowane, przeznaczone pod konkretne narzędzia i wymiary. Oferowane produkty przewidziane są przede wszystkim jako statywy laboratoryjne dla szkół, ale sprawdzą się także w domowym laboratorium.

Statywy uniwersalne

Ta grupa produktów to statywy o szerokiej gamie możliwości. Najbardziej podstawowa wersja zawiera uchwyt do biuret, pierścienie i uchwyty do kolb. Uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej lub chromowanej, a podstawa statywu jest lakierowana. Pierścienie wyłożone są materiałem zabezpieczającym. Poszczególne elementy statywu można wymieniać. Całość można regulować przy pomocy nakrętek.

W tej kategorii znajdują się także statywy z wyposażeniem dodatkowym, czyli narzędziami niezbędnymi do pracy w laboratorium. Oprócz uchwytów i stojaków zawierają także szczotki do czyszczenia probówek, szczypce, pęsety, szpatuły i inne narzędzia, w zależności od wybranej wersji produktu.

Statywy wyspecjalizowane

Ta grupa produktów to statywy na końcówki do pipet, same pipety, cylindry Nesslera oraz statywy na probówki. Statywy wykonane są z tworzywa PP i w większości nadają się do sterylizacji w autoklawie parowym lub innej formy sterylizacji z użyciem pary wodnej. W zależności od wybranego produktu może on zostać dostarczony w postaci do złożenia. Wymaga to umieszczenia półek w prowadnicach. Większość produktów w tej kategorii to statywy otwarte tzn. bez możliwości przykrycia całości.

Nowością w naszym sklepie są statywy laboratoryjne na pipety. Okrągłe, wykonane z tworzywa, stojaki te mogą pomieścić aż 94 pipety. Najszerszą gamę produktów w tej kategorii stanowią statywy na probówki. Mają one otwartą konstrukcję o gładkich powierzchniach. Klienci mają do wyboru statywy przeznaczone pod próbówki o konkretnej średnicy lub jeden statyw mieszczący różne średnice. Te pierwsze są dostępne także w wersji składanej. Oferowane produkty obsługują najpopularniejsze średnice próbówek, od 13 mm aż do 32 mm.

STATYWY LABORATORYJNE

1 - 26 z 26

1 - 26 z 26