Koszyk:
0,00
Home BIOLOGIA - MEDYCYNA › AKCESORIA - INNE POMOCE

Akcesoria do nauki biologii

Biologia to jeden z najbardziej wdzięcznych przedmiotów w szkole, ponieważ jest to nauka tłumacząca dzieciom świat będący cały czas na wyciągnięcie ich ręki. Ba, ich ręce są elementem biologii, o której będą się za moment uczyć. Tym niemniej, warto jest zadbać o porządne akcesoria do nauki biologii, ponieważ wiele tematów potrafi być bardzo złożone, przez co niektórzy uczniowie, pomimo wstępnej ekscytacji, tracą chęci do nauki biologii. Skorzystaj z naszych akcesoriów i obudź w nich na nowo entuzjazm.


Pomoce bierne

Pracownia do biologii to jedna z tych sal w szkole, które mogą zaprezentować się naprawdę wystrzałowo. Związane jest to z tym, że biologia ma do zaprezentowania naprawdę ciekawą tematykę, zaczynają od budowy mikroświata, a na ciekawych zwierzętach i roślinach kończąc. Nasza oferta przewidziała bardzo szeroki wybór wszelkiego rodzaju plansz, portretów czy zachowanych w różny sposób eksponatów, które można zaprezentować w również przygotowanych przez nas gablotach, powiesić bezpośrednio na ścianie lub postawić gdzieś na szafce czy biurku. Wszystko to sprawia, że sala do biologii będzie wyjątkowa, pełna kolorów oraz sama w sobie bardzo edukacyjna.


Pomoce aktywne

Nauka biologii wykorzystuje także akcesoria do nauki biologii o charakterze czynnym, czyli takie, z których można bezpośrednio skorzystać na lekcji w celu wykonania jakiegoś doświadczenia lub zaprezentowania działania różnych mechanizmów. Podstawą takiego wyposażenia są zawsze oczywiście mikroskopy i lupy wszelkiego rodzaju, dzięki czemu uczniowie mogą na własne oczy zobaczyć bardzo wiele rzeczy, o których mówi nauczyciel. Nauka biologii to w coraz większym stopniu nauka praktyczna i nasz sklep internetowy jest w pełni przygotowany, by wyposażyć salę we wszystko, co jest potrzebne do zrealizowania takiego założenia. Zapraszamy do zapoznania się z najbardziej typowymi akcesoriami, takimi jak chociażby pojemniczki na różne rzeczy i etui na płytki Petriego, a nawet tymi bardziej niecodziennymi, jak specjalne siatki do łapania żywych owadów.

AKCESORIA - INNE POMOCE

1 2

1 - 30 z 31

1 2

1 - 30 z 31